Odeljence
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odeljence

Moje Odeljence!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Shopping!!! :D

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Milena~je~DJAVO

Milena~je~DJAVO


Broj poruka : 375
Godina : 32
Location : Za kompjuterom, where else?!
Datum upisa : 30.07.2007

Shopping!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Shopping!!! :D   Shopping!!! :D I_icon_minitimeSub Mar 15, 2008 6:05 pm

Gde se nalazi G tachka kod zhena?!
Na kraju rechi SHOPPING!
Ohhh... yeah! Danas sam bila i sada sam presretjna! Kupila sam prelepe mindjushe, shminku... Cool weee...
Ionako se samo cure ovde dopisujemo, te tje tema valjda biti posetjivana king
Nazad na vrh Ići dole
rexy wamp
Admin
rexy wamp


Broj poruka : 295
Godina : 32
Location : Helsinki (pusti snove da se sanjaju)
Datum upisa : 06.08.2007

Shopping!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Shopping!!! :D   Shopping!!! :D I_icon_minitimeNed Apr 20, 2008 12:19 am

milenice!!! kupila sam ogrlicu u Orient Emporium za 90,00 RSD!!!!! cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Milena~je~DJAVO

Milena~je~DJAVO


Broj poruka : 375
Godina : 32
Location : Za kompjuterom, where else?!
Datum upisa : 30.07.2007

Shopping!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Shopping!!! :D   Shopping!!! :D I_icon_minitimeNed Apr 20, 2008 6:04 pm

Dobro, Dejana, proglashavam rat! Ne snosim posledice ako ti pokradem sav nakit i ubijem te tu gde si!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Ja sam pre neki dan u Tally Weijl-u kupila prelepe mindjushe za 400din... Sad samo mi je zhao za cenu, jer sam stipsa, ali dobro Wink tj to su bila dva para, one malo ljubichaste, kao medicinke i velike alke Smile
Nazad na vrh Ići dole
Stefan the Beautiful

Stefan the Beautiful


Broj poruka : 14
Godina : 32
Location : Nis, Serbia (Srbija)
Datum upisa : 03.10.2007

Shopping!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Shopping!!! :D   Shopping!!! :D I_icon_minitimeUto Maj 06, 2008 10:52 pm

H&M je zakon... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/stex_of_infinity
Ljups
Admin
Ljups


Broj poruka : 290
Godina : 32
Location : Des Moines
Datum upisa : 24.07.2007

Shopping!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Shopping!!! :D   Shopping!!! :D I_icon_minitimeSub Maj 10, 2008 9:41 pm

Milena~je~DJAVO ::
Dobro, Dejana, proglashavam rat! Ne snosim posledice ako ti pokradem sav nakit i ubijem te tu gde si!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Ja sam pre neki dan u Tally Weijl-u kupila prelepe mindjushe za 400din... Sad samo mi je zhao za cenu, jer sam stipsa, ali dobro Wink tj to su bila dva para, one malo ljubichaste, kao medicinke i velike alke Smile

haahahah...dok se vas dve cimate oko kupovanja..i cena..ja sama pravim nakit..jer znam kako ..costum made je najbolje...a to sto sam puklaq 3$ na materijal dobro to je samo manji problem..ali ipak je extra kada mozes da radish sta god hoces..kada se vratim..mozemo da imamo neku radionicu za odeljence o pravljenju nakita tako da ste i vi pametniji za jedno iskustvo..hehehehe...
Nazad na vrh Ići dole
http://odeljence.forumsr.net
Milena~je~DJAVO

Milena~je~DJAVO


Broj poruka : 375
Godina : 32
Location : Za kompjuterom, where else?!
Datum upisa : 30.07.2007

Shopping!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Shopping!!! :D   Shopping!!! :D I_icon_minitimePon Maj 12, 2008 7:12 pm

Ma, ja mindjushe pravim josh od proshle godine, ali malo me mrzi zadnjih par meseci.. Smile a po gradu samo takav nakit Very Happy ko da izdrzhiiiii??!?!!?
ovog leta na moru ja ne znam gde tje da mi bude kraj [dok mi pare ne ispare] Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ljups
Admin
Ljups


Broj poruka : 290
Godina : 32
Location : Des Moines
Datum upisa : 24.07.2007

Shopping!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Shopping!!! :D   Shopping!!! :D I_icon_minitimeUto Maj 13, 2008 12:13 am

sad citam svoj post...mislila sam 30$...ah, da razumem...kako odoleti..heheh
Nazad na vrh Ići dole
http://odeljence.forumsr.net
Ljups
Admin
Ljups


Broj poruka : 290
Godina : 32
Location : Des Moines
Datum upisa : 24.07.2007

Shopping!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Shopping!!! :D   Shopping!!! :D I_icon_minitimeSub Maj 17, 2008 7:44 am

zanimljivo je kako imam 2 random para cipela na stiklu(da, znam..sremac..jeste)..a cak ih i ne nosim...ili tako kupujem nesto ne vezano..i vidim mnogo slatke cipele...i eto..zadnji put sam trazila torbu..a zavrsih sa 2 para cipela..crne rimljanke sandale i zelene japanke...stvarno milena, hvala za temu...kada nema sexa tu su cipele... study study cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://odeljence.forumsr.net
Milena~je~DJAVO

Milena~je~DJAVO


Broj poruka : 375
Godina : 32
Location : Za kompjuterom, where else?!
Datum upisa : 30.07.2007

Shopping!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Shopping!!! :D   Shopping!!! :D I_icon_minitimeSub Maj 17, 2008 9:10 pm

mene cipele ne privlache toliko jer uvek imam problema sa nalazhenjem onih koje mi se zaisa svidjaju i koje mogu da nosim! ali zato nakit, majice, torbice Very Happy tu mi nema kraja! a odushevim se kada kupim neshto na snizhenju ili neshto jeftino a slatko! stvarno nisam opteretjena markom i onda mi je extra! Very Happy [iako je ona torbica u pumi prosto prelepa!!! Very Happy ]
Nazad na vrh Ići dole
rexy wamp
Admin
rexy wamp


Broj poruka : 295
Godina : 32
Location : Helsinki (pusti snove da se sanjaju)
Datum upisa : 06.08.2007

Shopping!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Shopping!!! :D   Shopping!!! :D I_icon_minitimeNed Maj 25, 2008 2:05 am

e pa lj i ja pravim nakit!!!! Very Happy o da!
CHICHAK je zakon!
shopping je ono, znachi!!!! flower
Nazad na vrh Ići dole
Milena~je~DJAVO

Milena~je~DJAVO


Broj poruka : 375
Godina : 32
Location : Za kompjuterom, where else?!
Datum upisa : 30.07.2007

Shopping!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Shopping!!! :D   Shopping!!! :D I_icon_minitimeNed Maj 25, 2008 1:09 pm

netju da kupujem cipele, netju!!! opet nisam nashla, a i juche sam ishla... kmeee... Sad
Nazad na vrh Ići dole
nata

nata


Broj poruka : 157
Godina : 32
Location : na otvorenom prozoru, gledam najlepše nebo na svetu
Datum upisa : 27.07.2007

Shopping!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Shopping!!! :D   Shopping!!! :D I_icon_minitimeUto Jun 10, 2008 4:47 pm

Ja vala idem da kupim novu haljinu za zadnji dan. Mislim, red je da izgledam super kad mi neko saspe vodu niz kičmu... Šta ćeš.
P. S. Jadranke forever! Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
rexy wamp
Admin
rexy wamp


Broj poruka : 295
Godina : 32
Location : Helsinki (pusti snove da se sanjaju)
Datum upisa : 06.08.2007

Shopping!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Shopping!!! :D   Shopping!!! :D I_icon_minitimePet Jun 20, 2008 4:44 pm

da se pohvalim..imam ogrlicu i narukvicu najpoznatije marke u svetu nakita....
Ljooopsy jewellery ...
dAnKe Lj!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Shopping!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Shopping!!! :D   Shopping!!! :D I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Shopping!!! :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Odeljence :: Swastara-
Skoči na: