Odeljence
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odeljence

Moje Odeljence!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 proredba je gotovaaaa!!!!!!!!!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
rexy wamp
Admin
rexy wamp


Broj poruka : 295
Godina : 32
Location : Helsinki (pusti snove da se sanjaju)
Datum upisa : 06.08.2007

proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: proredba je gotovaaaa!!!!!!!!!   proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! I_icon_minitimePet Nov 23, 2007 9:51 pm

jao. aj sad svi pisite komentare... ja mislim da je bili RAHARA!!!! i presrecna sam sto je finito!!! jeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
nata

nata


Broj poruka : 157
Godina : 32
Location : na otvorenom prozoru, gledam najlepše nebo na svetu
Datum upisa : 27.07.2007

proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: proredba je gotovaaaa!!!!!!!!!   proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! I_icon_minitimeSub Nov 24, 2007 12:53 am

Dejana ukrala si mi ideju! Baš sam htela da postavim takvu temu.
Pa, ljudi, kako vam se čini? Ja sam oduševljena!
I, Dex, jel' bolje kad igram u štiklama ili ne? Ti li ćeš mene da zezaš... Cool Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
rexy wamp
Admin
rexy wamp


Broj poruka : 295
Godina : 32
Location : Helsinki (pusti snove da se sanjaju)
Datum upisa : 06.08.2007

proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: proredba je gotovaaaa!!!!!!!!!   proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! I_icon_minitimeSub Nov 24, 2007 9:09 pm

i oprostite sto sam nepismena pa sam napisala prOredba...znate na sta zapravo mislim Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
poison X
moderator
poison X


Broj poruka : 303
Godina : 33
Location : skupshtina ARF-a, odeljenje za SEX
Datum upisa : 18.08.2007

proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: proredba je gotovaaaa!!!!!!!!!   proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! I_icon_minitimeNed Nov 25, 2007 2:47 pm

ok je ,Dexy, znamo mi da si doshla sa sela na vr nekog brda gde je bog reko laku noc. Razume se da si nepismena Very Happy bilo je ok, samo su me nervirali oni fosili u prvom redu, chak ni Milici nisu hteli da aplaudiraju, shto je sramota Sad
Nazad na vrh Ići dole
nata

nata


Broj poruka : 157
Godina : 32
Location : na otvorenom prozoru, gledam najlepše nebo na svetu
Datum upisa : 27.07.2007

proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: proredba je gotovaaaa!!!!!!!!!   proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! I_icon_minitimeNed Nov 25, 2007 4:03 pm

Jel` ste vidli beštijinu facu dok je Milica pevala? Ili dok je ona cura iz III-1 pričala priču? Dal' će njoj nekad nešto da se sviđa?
Nazad na vrh Ići dole
poison X
moderator
poison X


Broj poruka : 303
Godina : 33
Location : skupshtina ARF-a, odeljenje za SEX
Datum upisa : 18.08.2007

proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: proredba je gotovaaaa!!!!!!!!!   proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! I_icon_minitimeNed Nov 25, 2007 5:18 pm

Ma, Nato, da hvalimo mi Boga shto Aca nije pogreshio dok je prichao ono na latinskom, jer je u prvom redu sedela chugvena Jovanka Latinka. Da je pogreshio, najebala bi mu se majke ko nikom
Nazad na vrh Ići dole
alex_shtreberchina

alex_shtreberchina


Broj poruka : 282
Godina : 32
Location : Beli Potok......u snowima i na jawi
Datum upisa : 17.08.2007

proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: proredba je gotovaaaa!!!!!!!!!   proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! I_icon_minitimeUto Nov 27, 2007 7:05 pm

poison X ::
Ma, Nato, da hvalimo mi Boga shto Aca nije pogreshio dok je prichao ono na latinskom, jer je u prvom redu sedela chugvena Jovanka Latinka. Da je pogreshio, najebala bi mu se majke ko nikom



amin
Nazad na vrh Ići dole
Milena~je~DJAVO

Milena~je~DJAVO


Broj poruka : 375
Godina : 32
Location : Za kompjuterom, where else?!
Datum upisa : 30.07.2007

proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: proredba je gotovaaaa!!!!!!!!!   proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! I_icon_minitimePet Nov 30, 2007 1:10 am

poison X ::
znamo mi da si doshla sa sela na vr nekog brda gde je bog reko laku noc.


lol! lol! lol! lol! hahahhaahhahaha.... king
Nazad na vrh Ići dole
alex_shtreberchina

alex_shtreberchina


Broj poruka : 282
Godina : 32
Location : Beli Potok......u snowima i na jawi
Datum upisa : 17.08.2007

proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: proredba je gotovaaaa!!!!!!!!!   proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! I_icon_minitimeSub Dec 01, 2007 12:45 am

tek sam sad prowalio...dexy, dexy....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: proredba je gotovaaaa!!!!!!!!!   proredba je gotovaaaa!!!!!!!!! I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
proredba je gotovaaaa!!!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Odeljence :: Skola-
Skoči na: