Odeljence
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odeljence

Moje Odeljence!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Beskonacna izvinjenja

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
ludaCris

ludaCris


Broj poruka : 58
Godina : 32
Datum upisa : 03.09.2007

Beskonacna izvinjenja Empty
PočaljiNaslov: Beskonacna izvinjenja   Beskonacna izvinjenja I_icon_minitimeNed Nov 04, 2007 4:09 am

Redno je da ja, kao predstavnik grupe ljudi koji imaju ucestalu potrebu da se izvinjavaju, otvorim ovu temu jednim izvinjenjem....................
Nazad na vrh Ići dole
ludaCris

ludaCris


Broj poruka : 58
Godina : 32
Datum upisa : 03.09.2007

Beskonacna izvinjenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskonacna izvinjenja   Beskonacna izvinjenja I_icon_minitimeNed Nov 04, 2007 4:13 am

Zorana, mate, izvini sto nisam dosla juce ili danas ili kad god da je trebalo, i izvini sto ti nisam javila da necu da dodjem i izvini sto sam, kao poslednji pacer na svetu zaboravila da ti cestitam rodjendan............u potpisu pig
Nazad na vrh Ići dole
ludaCris

ludaCris


Broj poruka : 58
Godina : 32
Datum upisa : 03.09.2007

Beskonacna izvinjenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskonacna izvinjenja   Beskonacna izvinjenja I_icon_minitimeNed Nov 04, 2007 4:14 am

Dexy, mate, izvini sto te nisam callnula da izadjemo, a obecala sam.....u potpisu pig to the power of 2
Nazad na vrh Ići dole
rexy wamp
Admin
rexy wamp


Broj poruka : 295
Godina : 32
Location : Helsinki (pusti snove da se sanjaju)
Datum upisa : 06.08.2007

Beskonacna izvinjenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskonacna izvinjenja   Beskonacna izvinjenja I_icon_minitimeNed Nov 04, 2007 4:21 am

a ja da se izvinim zidovima svoje sobe sto sam uzaludno obecavala da cu da ucim ceo raspust i tako to...da ne blejim na netu, u TiVu....
confused

Krisy...don't worry......God forgives...
Nazad na vrh Ići dole
Milena~je~DJAVO

Milena~je~DJAVO


Broj poruka : 375
Godina : 32
Location : Za kompjuterom, where else?!
Datum upisa : 30.07.2007

Beskonacna izvinjenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskonacna izvinjenja   Beskonacna izvinjenja I_icon_minitimeNed Nov 04, 2007 4:09 pm

Ja se izvinjavam sebi i biologicharki shto nisam nauchila biologiju.. king
Nazad na vrh Ići dole
ludaCris

ludaCris


Broj poruka : 58
Godina : 32
Datum upisa : 03.09.2007

Beskonacna izvinjenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskonacna izvinjenja   Beskonacna izvinjenja I_icon_minitimeNed Nov 04, 2007 6:46 pm

nikada ti nece oprostiti, tako da nema svrhe da se bedaris na "beskonacna opravdanja". Zalosno
Nazad na vrh Ići dole
alex_shtreberchina

alex_shtreberchina


Broj poruka : 282
Godina : 32
Location : Beli Potok......u snowima i na jawi
Datum upisa : 17.08.2007

Beskonacna izvinjenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskonacna izvinjenja   Beskonacna izvinjenja I_icon_minitimeČet Nov 22, 2007 10:04 pm

i nemojte owde da se izwinjawate jer je sad KASNO za POKLONE (osim ako nisu lepi)!!!
Nazad na vrh Ići dole
rexy wamp
Admin
rexy wamp


Broj poruka : 295
Godina : 32
Location : Helsinki (pusti snove da se sanjaju)
Datum upisa : 06.08.2007

Beskonacna izvinjenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskonacna izvinjenja   Beskonacna izvinjenja I_icon_minitimeNed Sep 07, 2008 3:11 pm

ja se izvinjavam shto ne posetih ovaj forum duuuugooo dugo.... Sad
but here aj em!!!!!!!! bounce
Nazad na vrh Ići dole
nata

nata


Broj poruka : 157
Godina : 32
Location : na otvorenom prozoru, gledam najlepše nebo na svetu
Datum upisa : 27.07.2007

Beskonacna izvinjenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskonacna izvinjenja   Beskonacna izvinjenja I_icon_minitimeČet Jan 29, 2009 1:46 pm

Red je onda da se pridružim. Izvinjavam se zato što dugo nisam svratila i zato što u zadnjih nekoliko meseci nisam reciklirala plastične flaše. Neoprostivo...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Beskonacna izvinjenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Beskonacna izvinjenja   Beskonacna izvinjenja I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Beskonacna izvinjenja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Odeljence :: Swastara-
Skoči na: