Odeljence
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odeljence

Moje Odeljence!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 red hot chili POPPERS

Ići dole 
+2
poison X
rexy wamp
6 posters
AutorPoruka
rexy wamp
Admin
rexy wamp


Broj poruka : 295
Godina : 32
Location : Helsinki (pusti snove da se sanjaju)
Datum upisa : 06.08.2007

red hot chili POPPERS Empty
PočaljiNaslov: red hot chili POPPERS   red hot chili POPPERS I_icon_minitimeSre Sep 12, 2007 9:27 pm

pa Ljupkice...doneli nam u ucionicicu TV i DVD...i mi naravno naoruzani muzikom od Seke do nekog metala, pustali muziku non-stop...ali danas...pa recimo da smo zeleli da nadjacamo sve telefone sremcica, pojacasmo malo vise...naravno dodje disha, izbezumljen... prvo pogleda shvrljotine na polici i pita -ko je umetnik?- a jadni Djole---pa u Shvajcarskoj.(jadnik mislio na Stefana)...ovaj pocne nesto da ga dribla... a sad pazi odvalu---TAKVA MUZIKA NE MOZE DA SE SLUSA, MISLIM, NEMAM JA NISTA PROTIV RED HOT CHILI POPERSA OVAJ PEPPERS A...
nije toliko smesno ali vredi videti onakvog direktora...naravno sva pratrca oprema je zaplenjena....
Nazad na vrh Ići dole
poison X
moderator
poison X


Broj poruka : 303
Godina : 33
Location : skupshtina ARF-a, odeljenje za SEX
Datum upisa : 18.08.2007

red hot chili POPPERS Empty
PočaljiNaslov: Re: red hot chili POPPERS   red hot chili POPPERS I_icon_minitimeČet Sep 13, 2007 10:28 am

a mi smo trebali da ga pitamo kako nije uzeo proshle godine TV III1? nego ako ja to ne uradim niko nece Razz treba da se borimo za nasha prava. A onaj i onako je bljak direktor pa to mu je
Nazad na vrh Ići dole
Milena~je~DJAVO

Milena~je~DJAVO


Broj poruka : 375
Godina : 32
Location : Za kompjuterom, where else?!
Datum upisa : 30.07.2007

red hot chili POPPERS Empty
PočaljiNaslov: Re: red hot chili POPPERS   red hot chili POPPERS I_icon_minitimeSub Sep 15, 2007 12:28 pm

Strashno.. da smo samo smanjili sad bi cele nedelje slooshali muziku...


Destination Unknoooownnnn!!!!!!! bounce
Nazad na vrh Ići dole
Ljups
Admin
Ljups


Broj poruka : 290
Godina : 32
Location : Des Moines
Datum upisa : 24.07.2007

red hot chili POPPERS Empty
PočaljiNaslov: Re: red hot chili POPPERS   red hot chili POPPERS I_icon_minitimeSub Sep 15, 2007 7:11 pm

poison X ::
a mi smo trebali da ga pitamo kako nije uzeo proshle godine TV III1? nego ako ja to ne uradim niko nece Razz treba da se borimo za nasha prava. A onaj i onako je bljak direktor pa to mu je

stvarno ste carevi...
Nazad na vrh Ići dole
http://odeljence.forumsr.net
Kica

Kica


Broj poruka : 63
Godina : 32
Location : Pa valjda sam kuci
Datum upisa : 30.07.2007

red hot chili POPPERS Empty
PočaljiNaslov: Re: red hot chili POPPERS   red hot chili POPPERS I_icon_minitimePon Okt 01, 2007 1:07 am

Brate ozbiljno trebao sam da ga bijem..Slusa mi se DESTINATION UNKNOWN... Very Happy Very Happy Very Happy


Gramatika, kico!!!!!!!!!!!!!!!!
Ali ne kapiram...sta sam pogresio...i ko mi ovo ispravlja poruku...ne kapiram ni kako uspeva,ali nema veze...


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
alex_shtreberchina

alex_shtreberchina


Broj poruka : 282
Godina : 32
Location : Beli Potok......u snowima i na jawi
Datum upisa : 17.08.2007

red hot chili POPPERS Empty
PočaljiNaslov: Re: red hot chili POPPERS   red hot chili POPPERS I_icon_minitimeUto Nov 13, 2007 2:20 am

ajde bre ljudi da i mi trazhimo swe shto imaju i oni seljachici iz III1!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Milena~je~DJAVO

Milena~je~DJAVO


Broj poruka : 375
Godina : 32
Location : Za kompjuterom, where else?!
Datum upisa : 30.07.2007

red hot chili POPPERS Empty
PočaljiNaslov: Re: red hot chili POPPERS   red hot chili POPPERS I_icon_minitimeUto Nov 13, 2007 6:55 pm

Zasluzujemo! Ali, sve u svoje vreme... No
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





red hot chili POPPERS Empty
PočaljiNaslov: Re: red hot chili POPPERS   red hot chili POPPERS I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
red hot chili POPPERS
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Odeljence :: Skola-
Skoči na: