Odeljence
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odeljence

Moje Odeljence!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Novosti iz Skole!!!!

Ići dole 
+5
poison X
alex_shtreberchina
Milena~je~DJAVO
Kica
Ljups
9 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Ljups
Admin
Ljups


Broj poruka : 290
Godina : 32
Location : Des Moines
Datum upisa : 24.07.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimeUto Jul 24, 2007 11:43 pm

Kazite sta ima novo u skoli!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://odeljence.forumsr.net
Kica

Kica


Broj poruka : 63
Godina : 32
Location : Pa valjda sam kuci
Datum upisa : 30.07.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimePon Jul 30, 2007 2:24 pm

nema nista, ne idemo u skolu.. Razz
Nazad na vrh Ići dole
Milena~je~DJAVO

Milena~je~DJAVO


Broj poruka : 375
Godina : 32
Location : Za kompjuterom, where else?!
Datum upisa : 30.07.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimePon Jul 30, 2007 3:03 pm

Mislim da je poslednja vest iz skole da im je opet produzeno radno vreme...tetkicama! affraid
Nazad na vrh Ići dole
alex_shtreberchina

alex_shtreberchina


Broj poruka : 282
Godina : 32
Location : Beli Potok......u snowima i na jawi
Datum upisa : 17.08.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimeNed Avg 19, 2007 12:36 pm

jel tachno da se shkola renowira i da polazijmo kasnije???? Ja ne mogu bez shkole!!!!!!!! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
poison X
moderator
poison X


Broj poruka : 303
Godina : 33
Location : skupshtina ARF-a, odeljenje za SEX
Datum upisa : 18.08.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimeSre Sep 05, 2007 5:28 pm

imamo novu prof HEMIJE i smor profesorke BIOLOGIJE i SHPANSKOG itd.
Nazad na vrh Ići dole
Ljups
Admin
Ljups


Broj poruka : 290
Godina : 32
Location : Des Moines
Datum upisa : 24.07.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimeČet Sep 06, 2007 12:59 am

Zasto nova hemicarka?
Ko je to?
Ja imama spanski.... njnajnajajnana
Nazad na vrh Ići dole
http://odeljence.forumsr.net
poison X
moderator
poison X


Broj poruka : 303
Godina : 33
Location : skupshtina ARF-a, odeljenje za SEX
Datum upisa : 18.08.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimeČet Sep 06, 2007 5:59 pm

pa i ja uchim shpanski pa?
Nazad na vrh Ići dole
rexy wamp
Admin
rexy wamp


Broj poruka : 295
Godina : 32
Location : Helsinki (pusti snove da se sanjaju)
Datum upisa : 06.08.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimeČet Sep 06, 2007 9:46 pm

mene od hemicarke hvata gadna panika affraid a i od biologicarke...MA OD SVIH!!!! affraid
Nazad na vrh Ići dole
Ljups
Admin
Ljups


Broj poruka : 290
Godina : 32
Location : Des Moines
Datum upisa : 24.07.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimePet Sep 07, 2007 12:21 am

poison X ::
pa i ja uchim shpanski pa?

just felt like it...

Ljudi , nedostajwe mi bestia, moja francuskinja je mnogo fina i mnogo me voli jer sam najbolja u razredu, by the way ja sam francuski 3
Nazad na vrh Ići dole
http://odeljence.forumsr.net
nata

nata


Broj poruka : 157
Godina : 32
Location : na otvorenom prozoru, gledam najlepše nebo na svetu
Datum upisa : 27.07.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimePet Sep 14, 2007 12:18 am

Beše to juče, valjda je bio četvrti čas, ne bio je peti, kad je naš dragi školski direktor upao u učionicu i popi*deo. Naime, zato što im zbornica nije bila spremna, TV i DVD su bili u našoj učionici. I mi smo se odmah snašli za produžni i slušali smo muziku, zezali se, ali se desilo da se tog dana slušali narodnjaci, a zvuk je bio na 70 od 100 i treštalo je, a nikome ni da padne na pamet da utiša. REKLA sam Aleksandru nekoliko puta da utiša, ali nije hteo, nešto se mnogo prenemagao. A najjače je bilo kad su dve Sremčice stale ispred vrata i počele da igraju. Rekla sam da je bolje da me zadave nego da trpim tu sramotu. Nego da se vratim, direktor je počeo nešto kao da to tako ne može, pogotovu u vreme nastave, i iznervirao se kad je video da je polica za TV išvrljana kredom. Pitao je ko je bio umetnik, ali ga Đole nije lepo razumeo i mislio je da ovaj pita ko je umetnik, i rekao je da je otišao u Švajcarsku, pritom misleći na Stefana N. i na kraju Đole nadrlja. TV je vraćen kod dir., a tek se iznervirao kad je čuo da je tv bio u učionici i kad je bila Borina smena. Odmah posle su ovi iz III-1 pustili muziku, kao nama za inat. Aj da ne dužim Laughing Ljupka, ništa ne propuštaš. Pozz svima Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
rexy wamp
Admin
rexy wamp


Broj poruka : 295
Godina : 32
Location : Helsinki (pusti snove da se sanjaju)
Datum upisa : 06.08.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimePet Sep 14, 2007 6:27 pm

tada su natalija bili RHCP!!! izvini, ali nismo imali japanske hotele...
Nazad na vrh Ići dole
Ljups
Admin
Ljups


Broj poruka : 290
Godina : 32
Location : Des Moines
Datum upisa : 24.07.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimeSub Sep 15, 2007 7:09 pm

nata ::
Beše to juče, valjda je bio četvrti čas, ne bio je peti, kad je naš dragi školski direktor upao u učionicu i popi*deo. Naime, zato što im zbornica nije bila spremna, TV i DVD su bili u našoj učionici. I mi smo se odmah snašli za produžni i slušali smo muziku, zezali se, ali se desilo da se tog dana slušali narodnjaci, a zvuk je bio na 70 od 100 i treštalo je, a nikome ni da padne na pamet da utiša. REKLA sam Aleksandru nekoliko puta da utiša, ali nije hteo, nešto se mnogo prenemagao. A najjače je bilo kad su dve Sremčice stale ispred vrata i počele da igraju. Rekla sam da je bolje da me zadave nego da trpim tu sramotu. Nego da se vratim, direktor je počeo nešto kao da to tako ne može, pogotovu u vreme nastave, i iznervirao se kad je video da je polica za TV išvrljana kredom. Pitao je ko je bio umetnik, ali ga Đole nije lepo razumeo i mislio je da ovaj pita ko je umetnik, i rekao je da je otišao u Švajcarsku, pritom misleći na Stefana N. i na kraju Đole nadrlja. TV je vraćen kod dir., a tek se iznervirao kad je čuo da je tv bio u učionici i kad je bila Borina smena. Odmah posle su ovi iz III-1 pustili muziku, kao nama za inat. Aj da ne dužim Laughing Ljupka, ništa ne propuštaš. Pozz svima Like a Star @ heaven
E, ljudi, stvarno ste najaci, da sam ja tu mi bi idalje imali tv i muziku.....
Sta lilic radi?
Nazad na vrh Ići dole
http://odeljence.forumsr.net
nata

nata


Broj poruka : 157
Godina : 32
Location : na otvorenom prozoru, gledam najlepše nebo na svetu
Datum upisa : 27.07.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimeNed Sep 16, 2007 11:38 pm

Ja nisam ni rekla da su bili ``hoteli``, nego su puštali narodnjake, posle su puštali Pepperse. Ali, brate, Poppersi Razz
Nazad na vrh Ići dole
alex_shtreberchina

alex_shtreberchina


Broj poruka : 282
Godina : 32
Location : Beli Potok......u snowima i na jawi
Datum upisa : 17.08.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimePon Sep 17, 2007 1:15 am

nata ::
REKLA sam Aleksandru nekoliko puta da utiša, ali nije hteo, nešto se mnogo prenemagao.

mis'im, jbt, nato nije ti tv bio u durlan nego u uchionicu pa da nisi mogla da ustanesh da ga utishash
Nazad na vrh Ići dole
Milena~je~DJAVO

Milena~je~DJAVO


Broj poruka : 375
Godina : 32
Location : Za kompjuterom, where else?!
Datum upisa : 30.07.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimePon Sep 17, 2007 7:11 pm

alex_shtreberchina ::
nato nije ti tv bio u durlan nego u uchionicu

nja nja.. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
nata

nata


Broj poruka : 157
Godina : 32
Location : na otvorenom prozoru, gledam najlepše nebo na svetu
Datum upisa : 27.07.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimePon Sep 17, 2007 8:56 pm

bio si odma` pored TVa
Nazad na vrh Ići dole
alex_shtreberchina

alex_shtreberchina


Broj poruka : 282
Godina : 32
Location : Beli Potok......u snowima i na jawi
Datum upisa : 17.08.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimeUto Sep 18, 2007 3:44 pm

pa jesam lol!
Nazad na vrh Ići dole
poison X
moderator
poison X


Broj poruka : 303
Godina : 33
Location : skupshtina ARF-a, odeljenje za SEX
Datum upisa : 18.08.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimeČet Sep 20, 2007 7:17 pm

Bilo pa proshlo. Nato sine ne pishi vishe ove maratonske postove, ljubila te ja Smile
Nazad na vrh Ići dole
rexy wamp
Admin
rexy wamp


Broj poruka : 295
Godina : 32
Location : Helsinki (pusti snove da se sanjaju)
Datum upisa : 06.08.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimeČet Sep 20, 2007 7:42 pm

poison X ::
Bilo pa proshlo. Nato sine ne pishi vishe ove maratonske postove, ljubila te ja Smile


nasa Nata study
Nazad na vrh Ići dole
alex_shtreberchina

alex_shtreberchina


Broj poruka : 282
Godina : 32
Location : Beli Potok......u snowima i na jawi
Datum upisa : 17.08.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimeČet Sep 20, 2007 9:20 pm

NAJNOWIJA WEST, DEJANA SHTEKARA NEMA ZA 'LEBA!!!!!!!!!

Aco, sta je ovo?
Nazad na vrh Ići dole
poison X
moderator
poison X


Broj poruka : 303
Godina : 33
Location : skupshtina ARF-a, odeljenje za SEX
Datum upisa : 18.08.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimePet Sep 21, 2007 5:12 pm

Dete lupa gluposti po obichaju. ne brini nishta
Nazad na vrh Ići dole
alex_shtreberchina

alex_shtreberchina


Broj poruka : 282
Godina : 32
Location : Beli Potok......u snowima i na jawi
Datum upisa : 17.08.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimeNed Sep 23, 2007 10:38 pm

ja lupam???? pa nishta Dany woli da pretura po kontejnerima......mozhda i nadje Marka.....who knows..... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
poison X
moderator
poison X


Broj poruka : 303
Godina : 33
Location : skupshtina ARF-a, odeljenje za SEX
Datum upisa : 18.08.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimeNed Sep 23, 2007 10:49 pm

Scheisse, scheisse, mein Taube weisse Razz
Nazad na vrh Ići dole
Ljups
Admin
Ljups


Broj poruka : 290
Godina : 32
Location : Des Moines
Datum upisa : 24.07.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimePon Sep 24, 2007 3:29 am

Aco, time sto lupas neces doprineti da se ja vratim, a znam da vam svima mnogo, mnogo nedostajem, ali bolje odustani inace cu da te ukinem...
Nazad na vrh Ići dole
http://odeljence.forumsr.net
rexy wamp
Admin
rexy wamp


Broj poruka : 295
Godina : 32
Location : Helsinki (pusti snove da se sanjaju)
Datum upisa : 06.08.2007

Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitimePon Sep 24, 2007 9:55 pm

Dejana skuplja novac za ex kako bi mogla da ih troskara u USu.....a ti Aleksandre, nalazi nacin da platis Telenoru dug od 9000 dinara....
tom izjavom si upravo izgubio poklon is NSa...hahahahahahaaaaa Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novosti iz Skole!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti iz Skole!!!!   Novosti iz Skole!!!! I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novosti iz Skole!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Gluposti iz moje skole

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Odeljence :: Skola-
Skoči na: